Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Suchá jehla na papíře, 245 x 165 mm, paspartováno, datováno 1966, signováno vpravo dole J. Balcar, list č. 52/65. Autor viz TD 21, B 1/394, Ch 1/74, NEČVU 1/44, M. Judlová, Jiří Balcar, monografie,."